Farkaš Welding, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54708265
DIČ: 2121758430
IČ DPH: SK2121758430
Račianska 88 B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Račianska 88 B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 21. 6. 2022
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/162304/B
Predmet podnikania (výber): Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; Výroba a hutnícke spracovanie kovov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Farkaš od 21. 6. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Farkaš Welding, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 53 % na 3,0 tis. € a tržby jej klesli o 26 % na 16,3 tis. €.

16,3 tis. €
Tržby
3,0 tis. €
Zisk
28,1 tis. €
Aktíva
14,3 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 2,4 tis., 2023 1,9 tis., 2024 2,0 tis., 2025 3,0 tis.20222,4 tis.20231,9 tis.20242,0 tis.20253,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 28,5 tis., 2023 22,8 tis., 2024 22,0 tis., 2025 16,3 tis.202228,5 tis.202322,8 tis.202422,0 tis.202516,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 16,3 tis. € 3,0 tis. €
2024 22,0 tis. € 2,0 tis. €
2023 22,8 tis. € 1,9 tis. €
2022 28,5 tis. € 2,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie14,3 tis. €
  • Záväzky13,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Farkaš Welding, s. r. o. v konkurze?

Farkaš Welding, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Farkaš Welding, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Farkaš Welding, s. r. o. tržby 16,3 tis. €.

Je firma Farkaš Welding, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Farkaš Welding, s. r. o. dosiahla zisk 3,0 tis. €.

Je Farkaš Welding, s. r. o. platiteľom DPH?

Farkaš Welding, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Farkaš Welding, s. r. o. sídli?

Farkaš Welding, s. r. o. má sídlo na adrese Račianska 88 B, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026