FM žalúzie s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54682631
DIČ: 2121757968
IČ DPH: SK2121757968
Slepčany 203, Slepčany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Slepčany 203, Slepčany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.12
Dátum vzniku: 18. 6. 2022
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2022
Spisová značka: Sro/57727/N
Predmet podnikania (výber): Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miloš Budaj od 18. 6. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FM žalúzie s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 1 % na 5,9 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 214,8 tis. €.

214,8 tis. €
Tržby
5,9 tis. €
Zisk
76,5 tis. €
Aktíva
36,9 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 902, 2023 19,1 tis., 2024 6,0 tis., 2025 5,9 tis.2022902202319,1 tis.20246,0 tis.20255,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 146,7 tis., 2023 240,6 tis., 2024 209,5 tis., 2025 214,8 tis.2022146,7 tis.2023240,6 tis.2024209,5 tis.2025214,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 214,8 tis. € 5,9 tis. €
2024 209,5 tis. € 6,0 tis. €
2023 240,6 tis. € 19,1 tis. €
2022 146,7 tis. € 902 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie36,9 tis. €
  • Záväzky39,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FM žalúzie s. r. o. v konkurze?

FM žalúzie s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FM žalúzie s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FM žalúzie s. r. o. tržby 214,8 tis. €.

Je firma FM žalúzie s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FM žalúzie s. r. o. dosiahla zisk 5,9 tis. €.

Je FM žalúzie s. r. o. platiteľom DPH?

FM žalúzie s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FM žalúzie s. r. o. sídli?

FM žalúzie s. r. o. má sídlo na adrese Slepčany 203, Slepčany, 951 52.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026