Ewastav - stavebniny s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54636043
DIČ: 2121736892
IČ DPH: SK2121736892
Oravská Poruba 383, Oravská Poruba

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Oravská Poruba 383, Oravská Poruba Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 24. 5. 2022
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 7. 2022
Spisová značka: Sro/79823/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Badáň od 24. 5. 2022
    konateľ
  • Miroslav Kaplánek od 24. 5. 2022
    konateľ
  • JUDr. Eva Badáňová od 24. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Ewastav - stavebniny s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 236 € a tržby jej narástli o 5 % na 286,0 tis. €.

286,0 tis. €
Tržby
236 €
Strata
286,0 tis. €
Celkové výnosy
174,2 tis. €
Aktíva
32,0 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť
13,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 4,4 tis., 2023 13,8 tis., 2024 9,0 tis., 2025 −23620224,4 tis.202313,8 tis.20249,0 tis.2025−236
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 122,6 tis., 2023 281,9 tis., 2024 272,1 tis., 2025 286,0 tis.2022122,6 tis.2023281,9 tis.2024272,1 tis.2025286,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 286,0 tis. € -236 €
2024 272,1 tis. € 9,0 tis. €
2023 281,9 tis. € 13,8 tis. €
2022 122,6 tis. € 4,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok23,1 tis. €
  • Zásoby47,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky88,2 tis. €
  • Finančné účty15,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov26,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-236 €
  • Dlhodobé záväzky14,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky112,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ewastav - stavebniny s. r. o. v konkurze?

Ewastav - stavebniny s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ewastav - stavebniny s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Ewastav - stavebniny s. r. o. tržby 286,0 tis. €.

Je firma Ewastav - stavebniny s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Ewastav - stavebniny s. r. o. vykázala stratu 236 €.

Je Ewastav - stavebniny s. r. o. platiteľom DPH?

Ewastav - stavebniny s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Ewastav - stavebniny s. r. o. sídli?

Ewastav - stavebniny s. r. o. má sídlo na adrese Oravská Poruba 383, Oravská Poruba, 027 54.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026