Raiffeisen Conversational AI Lab s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54617049
DIČ: 2121752765
IČ DPH: SK2121752765
Pribinova 34, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pribinova 34, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.10
Dátum vzniku: 2. 6. 2022
Základné imanie: 75,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 26. 9. 2022
Spisová značka: Sro/161294/B
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michael Weese od 1. 12. 2022
    konateľ
  • Ľubomír Karlík od 1. 12. 2022
    konateľ
  • RBI Retail Innovation GmbH od 2. 6. 2022
    spoločník
  • Raiffeisen Bank International AG od 2. 6. 2022
    spoločník
  • Mathias Fanschek od 11. 12. 2025
    člen dozornej rady
  • Michael Zambiasi od 27. 3. 2026
    člen dozornej rady
  • Rouven Sodtke od 30. 11. 2023
    člen dozornej rady
  • Vanja Tokic od 27. 3. 2026
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Raiffeisen Conversational AI Lab s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 33 % na 349,2 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 4,7 mil. €.

4,7 mil. €
Tržby
349,2 tis. €
Zisk
4,7 mil. €
Celkové výnosy
1,2 mil. €
Aktíva
732,1 tis. €
Vlastné imanie
40 %
Celková zadlženosť
35,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 −14,0 tis., 2023 58,5 tis., 2024 263,4 tis., 2025 349,2 tis.2022−14,0 tis.202358,5 tis.2024263,4 tis.2025349,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 674,1 tis., 2023 2,1 mil., 2024 5,1 mil., 2025 4,7 mil.2022674,1 tis.20232,1 mil.20245,1 mil.20254,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 4,7 mil. € 349,2 tis. €
2024 5,1 mil. € 263,4 tis. €
2023 2,1 mil. € 58,5 tis. €
2022 674,1 tis. € -14,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Zásoby58 €
  • Dlhodobé pohľadávky14,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky56,8 tis. €
  • Finančné účty1,1 mil. €
  • Časové rozlíšenie10,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie75,0 tis. €
  • Fondy zo zisku7,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov300,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie349,2 tis. €
  • Rezervy127,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky18,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky332,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie4 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Raiffeisen Conversational AI Lab s. r. o. v konkurze?

Raiffeisen Conversational AI Lab s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Raiffeisen Conversational AI Lab s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Raiffeisen Conversational AI Lab s. r. o. tržby 4,7 mil. €.

Je firma Raiffeisen Conversational AI Lab s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Raiffeisen Conversational AI Lab s. r. o. dosiahla zisk 349,2 tis. €.

Je Raiffeisen Conversational AI Lab s. r. o. platiteľom DPH?

Raiffeisen Conversational AI Lab s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Raiffeisen Conversational AI Lab s. r. o. sídli?

Raiffeisen Conversational AI Lab s. r. o. má sídlo na adrese Pribinova 34, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026