VZDUCH-TECH-KLIMA SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54448913
DIČ: 2121690813
IČ DPH: SK2121690813
Štefana Furdeka 1890, Trstená

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefana Furdeka 1890, Trstená Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 8. 3. 2022
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 5. 2022
Spisová značka: Sro/79282/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosti v oblasti obchodu, služieb, výroby; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Erik Chudý od 8. 3. 2022
    konateľspoločník
  • Ing. Ľuboš Chudý od 28. 11. 2023
    konateľspoločník
  • Tomáš Chudý od 8. 3. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VZDUCH-TECH-KLIMA SK s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 40 % na 20,1 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 779,6 tis. €.

779,6 tis. €
Tržby
20,1 tis. €
Zisk
779,9 tis. €
Celkové výnosy
222,6 tis. €
Aktíva
73,4 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť
21,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 14,3 tis., 2023 17,0 tis., 2024 14,4 tis., 2025 20,1 tis.202214,3 tis.202317,0 tis.202414,4 tis.202520,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 481,9 tis., 2023 786,6 tis., 2024 726,4 tis., 2025 779,6 tis.2022481,9 tis.2023786,6 tis.2024726,4 tis.2025779,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 779,6 tis. € 20,1 tis. €
2024 726,4 tis. € 14,4 tis. €
2023 786,6 tis. € 17,0 tis. €
2022 481,9 tis. € 14,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok35,6 tis. €
  • Zásoby100 €
  • Krátkodobé pohľadávky46,3 tis. €
  • Finančné účty140,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov46,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie20,1 tis. €
  • Rezervy437 €
  • Dlhodobé záväzky11,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky121,6 tis. €
  • Bankové úvery15,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VZDUCH-TECH-KLIMA SK s. r. o. v konkurze?

VZDUCH-TECH-KLIMA SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VZDUCH-TECH-KLIMA SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VZDUCH-TECH-KLIMA SK s. r. o. tržby 779,6 tis. €.

Je firma VZDUCH-TECH-KLIMA SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VZDUCH-TECH-KLIMA SK s. r. o. dosiahla zisk 20,1 tis. €.

Je VZDUCH-TECH-KLIMA SK s. r. o. platiteľom DPH?

VZDUCH-TECH-KLIMA SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VZDUCH-TECH-KLIMA SK s. r. o. sídli?

VZDUCH-TECH-KLIMA SK s. r. o. má sídlo na adrese Štefana Furdeka 1890, Trstená, 028 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026