LG MONTAGE s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54375495
DIČ: 2121684004
IČ DPH: SK2121684004
Oravská Jasenica 464, Oravská Jasenica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Oravská Jasenica 464, Oravská Jasenica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 3. 3. 2022
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2022
Spisová značka: Sro/79249/L
Predmet podnikania (výber): Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly; Dizajnérske činnosti; Čistiace a upratovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrea Graňáková od 3. 3. 2022
    konateľ
  • Libor Graňák od 3. 3. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LG MONTAGE s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 69 % na 14,6 tis. € a tržby jej klesli o 74 % na 49,1 tis. €.

49,1 tis. €
Tržby
14,6 tis. €
Zisk
93,3 tis. €
Aktíva
40,0 tis. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 4,2 tis., 2023 7,5 tis., 2024 8,7 tis., 2025 14,6 tis.20224,2 tis.20237,5 tis.20248,7 tis.202514,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 627,7 tis., 2023 550,3 tis., 2024 187,1 tis., 2025 49,1 tis.2022627,7 tis.2023550,3 tis.2024187,1 tis.202549,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 49,1 tis. € 14,6 tis. €
2024 187,1 tis. € 8,7 tis. €
2023 550,3 tis. € 7,5 tis. €
2022 627,7 tis. € 4,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie40,0 tis. €
  • Záväzky53,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LG MONTAGE s. r. o. v konkurze?

LG MONTAGE s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LG MONTAGE s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LG MONTAGE s. r. o. tržby 49,1 tis. €.

Je firma LG MONTAGE s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LG MONTAGE s. r. o. dosiahla zisk 14,6 tis. €.

Je LG MONTAGE s. r. o. platiteľom DPH?

LG MONTAGE s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LG MONTAGE s. r. o. sídli?

LG MONTAGE s. r. o. má sídlo na adrese Oravská Jasenica 464, Oravská Jasenica, 029 64.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026