Advance Healthcare Management Consulting Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54324785
DIČ: 2121647649
IČ DPH: SK2121647649
Prešovská 38A, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Prešovská 38A, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 21. 1. 2022
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 2. 2023
Spisová značka: Sro/158133/B
Predmet podnikania (výber): Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Henrieta Tulejová od 21. 1. 2022
    konateľspoločník
  • MUDr. Daniel Hodyc od 21. 1. 2022
    spoločník
  • MUDr. Pavel Hroboň od 21. 1. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Advance Healthcare Management Consulting Slovakia s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 163 % na 5,5 tis. € a tržby jej narástli o 54 % na 116,1 tis. €.

116,1 tis. €
Tržby
5,5 tis. €
Zisk
41,9 tis. €
Aktíva
16,5 tis. €
Vlastné imanie
61 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 1,6 tis., 2023 4,0 tis., 2024 2,1 tis., 2025 5,5 tis.20221,6 tis.20234,0 tis.20242,1 tis.20255,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 24,0 tis., 2023 92,9 tis., 2024 75,6 tis., 2025 116,1 tis.202224,0 tis.202392,9 tis.202475,6 tis.2025116,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 116,1 tis. € 5,5 tis. €
2024 75,6 tis. € 2,1 tis. €
2023 92,9 tis. € 4,0 tis. €
2022 24,0 tis. € 1,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie16,5 tis. €
  • Záväzky25,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Advance Healthcare Management Consulting Slovakia s.r.o. v konkurze?

Advance Healthcare Management Consulting Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Advance Healthcare Management Consulting Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Advance Healthcare Management Consulting Slovakia s.r.o. tržby 116,1 tis. €.

Je firma Advance Healthcare Management Consulting Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Advance Healthcare Management Consulting Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 5,5 tis. €.

Je Advance Healthcare Management Consulting Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

Advance Healthcare Management Consulting Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Advance Healthcare Management Consulting Slovakia s.r.o. sídli?

Advance Healthcare Management Consulting Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Prešovská 38A, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026