Furynis s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54300169
DIČ: 2121624681
IČ DPH: SK2121624681
Rákócziho 229/13, Komárno

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rákócziho 229/13, Komárno Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 23. 12. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2022
Spisová značka: Sro/56269/N
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Roderik Lóthy od 23. 12. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť Furynis s.r.o. v roku 2024 zvýšila zisk o 276 % na 14,6 tis. € a tržby jej klesli o 28 % na 168,2 tis. €.

168,2 tis. €
Tržby
14,6 tis. €
Zisk
245,5 tis. €
Aktíva
25,6 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,1 tis., 2022 16,6 tis., 2023 3,9 tis., 2024 14,6 tis.20212,1 tis.202216,6 tis.20233,9 tis.202414,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 3,4 tis., 2022 166,1 tis., 2023 234,5 tis., 2024 168,2 tis.20213,4 tis.2022166,1 tis.2023234,5 tis.2024168,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 168,2 tis. € 14,6 tis. €
2023 234,5 tis. € 3,9 tis. €
2022 166,1 tis. € 16,6 tis. €
2021 3,4 tis. € 2,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie25,6 tis. €
  • Záväzky219,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Furynis s.r.o. v konkurze?

Furynis s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Furynis s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala Furynis s.r.o. tržby 168,2 tis. €.

Je firma Furynis s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 Furynis s.r.o. dosiahla zisk 14,6 tis. €.

Je Furynis s.r.o. platiteľom DPH?

Furynis s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Furynis s.r.o. sídli?

Furynis s.r.o. má sídlo na adrese Rákócziho 229/13, Komárno, 945 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026