MAVROV production s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54195209
DIČ: 2121595311
IČ DPH: SK2121595311
Topásova 883/1, Miloslavov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Topásova 883/1, Miloslavov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.20
Dátum vzniku: 5. 11. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2024
Spisová značka: Sro/179490/B
Predmet podnikania (výber): Fotografické služby; Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Tomáš Mavrov od 5. 11. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť MAVROV production s. r. o. v roku 2024 zvýšila zisk na 4,1 tis. € a tržby jej narástli o 49 % na 69,1 tis. €.

69,1 tis. €
Tržby
4,1 tis. €
Zisk
76,3 tis. €
Aktíva
18,2 tis. €
Vlastné imanie
76 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,0 tis., 2022 2,9 tis., 2023 134, 2024 4,1 tis.20216,0 tis.20222,9 tis.202313420244,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 7,4 tis., 2022 32,8 tis., 2023 46,5 tis., 2024 69,1 tis.20217,4 tis.202232,8 tis.202346,5 tis.202469,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 69,1 tis. € 4,1 tis. €
2023 46,5 tis. € 134 €
2022 32,8 tis. € 2,9 tis. €
2021 7,4 tis. € 6,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie18,2 tis. €
  • Záväzky58,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MAVROV production s. r. o. v konkurze?

MAVROV production s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MAVROV production s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala MAVROV production s. r. o. tržby 69,1 tis. €.

Je firma MAVROV production s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 MAVROV production s. r. o. dosiahla zisk 4,1 tis. €.

Je MAVROV production s. r. o. platiteľom DPH?

MAVROV production s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MAVROV production s. r. o. sídli?

MAVROV production s. r. o. má sídlo na adrese Topásova 883/1, Miloslavov, 900 42.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026