SK Real Management s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54120802
DIČ: 2121577557
Podbeľová ulica 2081/13A, Rovinka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Podbeľová ulica 2081/13A, Rovinka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 30. 9. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/155535/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť); Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Silvia Kadlicová od 30. 9. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SK Real Management s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 10,2 tis. € a tržby jej narástli o 23 % na 49,6 tis. €.

49,6 tis. €
Tržby
10,2 tis. €
Zisk
38,5 tis. €
Aktíva
19,5 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,0 tis., 2022 10,6 tis., 2023 3,9 tis., 2024 −339, 2025 10,2 tis.20215,0 tis.202210,6 tis.20233,9 tis.2024−339202510,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 9,5 tis., 2022 44,0 tis., 2023 31,2 tis., 2024 40,5 tis., 2025 49,6 tis.20219,5 tis.202244,0 tis.202331,2 tis.202440,5 tis.202549,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 49,6 tis. € 10,2 tis. €
2024 40,5 tis. € -339 €
2023 31,2 tis. € 3,9 tis. €
2022 44,0 tis. € 10,6 tis. €
2021 9,5 tis. € 5,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie19,5 tis. €
  • Záväzky19,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SK Real Management s. r. o. v konkurze?

SK Real Management s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SK Real Management s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SK Real Management s. r. o. tržby 49,6 tis. €.

Je firma SK Real Management s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SK Real Management s. r. o. dosiahla zisk 10,2 tis. €.

Kde firma SK Real Management s. r. o. sídli?

SK Real Management s. r. o. má sídlo na adrese Podbeľová ulica 2081/13A, Rovinka, 900 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026