ŠUMIAC POKOŠOVCI, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54115680
DIČ: 2121578459
IČ DPH: SK2121578459
Jána Švermu 560, Šumiac

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jána Švermu 560, Šumiac Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.21
Dátum vzniku: 7. 10. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2022
Spisová značka: Sro/42186/S
Predmet podnikania (výber): Čistiace a upratovacie služby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Pokoš od 7. 10. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ŠUMIAC POKOŠOVCI, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 110 % na 41,2 tis. € a tržby jej narástli o 43 % na 735,6 tis. €.

735,6 tis. €
Tržby
41,2 tis. €
Zisk
735,6 tis. €
Celkové výnosy
206,1 tis. €
Aktíva
84,5 tis. €
Vlastné imanie
59 %
Celková zadlženosť
11,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,3 tis., 2022 12,5 tis., 2023 22,1 tis., 2024 19,7 tis., 2025 41,2 tis.20214,3 tis.202212,5 tis.202322,1 tis.202419,7 tis.202541,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 110,9 tis., 2022 340,8 tis., 2023 420,5 tis., 2024 516,1 tis., 2025 735,6 tis.2021110,9 tis.2022340,8 tis.2023420,5 tis.2024516,1 tis.2025735,6 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 110,9 tis., 2022 340,8 tis., 2023 420,5 tis., 2024 516,1 tis., 2025 735,6 tis.2021110,9 tis.2022340,8 tis.2023420,5 tis.2024516,1 tis.2025735,6 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 1,2 tis., 2022 3,9 tis., 2023 6,3 tis., 2024 6,4 tis., 2025 12,3 tis.20211,2 tis.20223,9 tis.20236,3 tis.20246,4 tis.202512,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 735,6 tis. € 41,2 tis. €
2024 516,1 tis. € 19,7 tis. €
2023 420,5 tis. € 22,1 tis. €
2022 340,8 tis. € 12,5 tis. €
2021 110,9 tis. € 4,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok22,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky142,3 tis. €
  • Finančné účty41,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov38,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie41,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky-15,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky83,5 tis. €
  • Bankové úvery53,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ŠUMIAC POKOŠOVCI, s.r.o. v konkurze?

ŠUMIAC POKOŠOVCI, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ŠUMIAC POKOŠOVCI, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ŠUMIAC POKOŠOVCI, s.r.o. tržby 735,6 tis. €.

Je firma ŠUMIAC POKOŠOVCI, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ŠUMIAC POKOŠOVCI, s.r.o. dosiahla zisk 41,2 tis. €.

Je ŠUMIAC POKOŠOVCI, s.r.o. platiteľom DPH?

ŠUMIAC POKOŠOVCI, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ŠUMIAC POKOŠOVCI, s.r.o. sídli?

ŠUMIAC POKOŠOVCI, s.r.o. má sídlo na adrese Jána Švermu 560, Šumiac, 976 71.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026