PM Media wellness, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54105609
DIČ: 2121569725
M.R.Štefánika 639/14, Rajecké Teplice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: M.R.Štefánika 639/14, Rajecké Teplice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 29. 9. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/78128/L
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Petra Miškolciová od 29. 9. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PM Media wellness, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 131 % na 15,7 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 49,5 tis. €.

49,5 tis. €
Tržby
15,7 tis. €
Zisk
62,4 tis. €
Aktíva
57,2 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 27,5 tis., 2022 1,6 tis., 2023 570, 2024 6,8 tis., 2025 15,7 tis.202127,5 tis.20221,6 tis.202357020246,8 tis.202515,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 38,6 tis., 2022 35,0 tis., 2023 39,2 tis., 2024 46,0 tis., 2025 49,5 tis.202138,6 tis.202235,0 tis.202339,2 tis.202446,0 tis.202549,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 49,5 tis. € 15,7 tis. €
2024 46,0 tis. € 6,8 tis. €
2023 39,2 tis. € 570 €
2022 35,0 tis. € 1,6 tis. €
2021 38,6 tis. € 27,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie57,2 tis. €
  • Záväzky5,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PM Media wellness, s. r. o. v konkurze?

PM Media wellness, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PM Media wellness, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PM Media wellness, s. r. o. tržby 49,5 tis. €.

Je firma PM Media wellness, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PM Media wellness, s. r. o. dosiahla zisk 15,7 tis. €.

Kde firma PM Media wellness, s. r. o. sídli?

PM Media wellness, s. r. o. má sídlo na adrese M.R.Štefánika 639/14, Rajecké Teplice, 013 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026