MUNDIR-STAV s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54067707
DIČ: 2121559066
IČ DPH: SK2121559066
Zámočnícka 164/34, Strážske

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zámočnícka 164/34, Strážske Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 10. 9. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/52381/V
Predmet podnikania: Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Mundír od 10. 9. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MUNDIR-STAV s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 45 % na 31,9 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 49,4 tis. €.

49,4 tis. €
Tržby
31,9 tis. €
Zisk
81,8 tis. €
Aktíva
61,2 tis. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 609, 2022 3,1 tis., 2023 2,4 tis., 2024 22,0 tis., 2025 31,9 tis.202160920223,1 tis.20232,4 tis.202422,0 tis.202531,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,7 tis., 2022 49,8 tis., 2023 32,1 tis., 2024 47,6 tis., 2025 49,4 tis.20215,7 tis.202249,8 tis.202332,1 tis.202447,6 tis.202549,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 49,4 tis. € 31,9 tis. €
2024 47,6 tis. € 22,0 tis. €
2023 32,1 tis. € 2,4 tis. €
2022 49,8 tis. € 3,1 tis. €
2021 5,7 tis. € 609 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie61,2 tis. €
  • Záväzky20,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MUNDIR-STAV s. r. o. v konkurze?

MUNDIR-STAV s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MUNDIR-STAV s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MUNDIR-STAV s. r. o. tržby 49,4 tis. €.

Je firma MUNDIR-STAV s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MUNDIR-STAV s. r. o. dosiahla zisk 31,9 tis. €.

Je MUNDIR-STAV s. r. o. platiteľom DPH?

MUNDIR-STAV s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MUNDIR-STAV s. r. o. sídli?

MUNDIR-STAV s. r. o. má sídlo na adrese Zámočnícka 164/34, Strážske, 072 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026