INVESTIX GROUP s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54064651
DIČ: 2121558890
IČ DPH: SK2121558890
Študentská 1578/16, Zvolen

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Študentská 1578/16, Zvolen Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 11. 9. 2021
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 10. 2021
Spisová značka: Sro/42030/S
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Pohorelec od 11. 9. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INVESTIX GROUP s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 173 % na 5,4 tis. € a tržby jej klesli o 38 % na 230,4 tis. €.

230,4 tis. €
Tržby
5,4 tis. €
Zisk
302,1 tis. €
Celkové výnosy
494,5 tis. €
Aktíva
18,2 tis. €
Vlastné imanie
96 %
Celková zadlženosť
29,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 509, 2022 186, 2023 185, 2024 2,0 tis., 2025 5,4 tis.20215092022186202318520242,0 tis.20255,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 85,5 tis., 2022 257,9 tis., 2023 1,2 mil., 2024 371,9 tis., 2025 230,4 tis.202185,5 tis.2022257,9 tis.20231,2 mil.2024371,9 tis.2025230,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 230,4 tis. € 5,4 tis. €
2024 371,9 tis. € 2,0 tis. €
2023 1,2 mil. € 185 €
2022 257,9 tis. € 186 €
2021 85,5 tis. € 509 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok234,2 tis. €
  • Zásoby34,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky121,0 tis. €
  • Finančné účty104,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Fondy zo zisku284 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie5,4 tis. €
  • Rezervy160 €
  • Krátkodobé záväzky474,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INVESTIX GROUP s. r. o. v konkurze?

INVESTIX GROUP s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INVESTIX GROUP s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INVESTIX GROUP s. r. o. tržby 230,4 tis. €.

Je firma INVESTIX GROUP s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INVESTIX GROUP s. r. o. dosiahla zisk 5,4 tis. €.

Je INVESTIX GROUP s. r. o. platiteľom DPH?

INVESTIX GROUP s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INVESTIX GROUP s. r. o. sídli?

INVESTIX GROUP s. r. o. má sídlo na adrese Študentská 1578/16, Zvolen, 960 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026