Pink Skies s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54033845
DIČ: 2121556756
IČ DPH: SK2121556756
Jána Halašu 4, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jána Halašu 4, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba textílií 13.20
Dátum vzniku: 7. 9. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2022
Spisová značka: Sro/42396/R
Predmet podnikania (výber): Textilná výroba; Odevná výroba; Výroba sviečok a tieniacej techniky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Matej Psotný od 7. 9. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pink Skies s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 126 % na 49,9 tis. € a tržby jej narástli o 45 % na 80,4 tis. €.

80,4 tis. €
Tržby
49,9 tis. €
Zisk
63,6 tis. €
Aktíva
55,4 tis. €
Vlastné imanie
13 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 25,1 tis., 2023 23,9 tis., 2024 22,1 tis., 2025 49,9 tis.202225,1 tis.202323,9 tis.202422,1 tis.202549,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 49,7 tis., 2023 49,3 tis., 2024 55,6 tis., 2025 80,4 tis.202249,7 tis.202349,3 tis.202455,6 tis.202580,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 80,4 tis. € 49,9 tis. €
2024 55,6 tis. € 22,1 tis. €
2023 49,3 tis. € 23,9 tis. €
2022 49,7 tis. € 25,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie55,4 tis. €
  • Záväzky8,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pink Skies s. r. o. v konkurze?

Pink Skies s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pink Skies s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pink Skies s. r. o. tržby 80,4 tis. €.

Je firma Pink Skies s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pink Skies s. r. o. dosiahla zisk 49,9 tis. €.

Je Pink Skies s. r. o. platiteľom DPH?

Pink Skies s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pink Skies s. r. o. sídli?

Pink Skies s. r. o. má sídlo na adrese Jána Halašu 4, Trenčín, 911 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026