MK-STEEL SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54027225
DIČ: 2121550178
IČ DPH: SK2121550178
Jelenová 154, Dolné Trhovište

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jelenová 154, Dolné Trhovište Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 25. 8. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2024
Spisová značka: Sro/49831/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Kollár od 25. 8. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MK-STEEL SK s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 65 % na 26,7 tis. € a tržby jej narástli o 15 % na 203,7 tis. €.

203,7 tis. €
Tržby
26,7 tis. €
Zisk
71,3 tis. €
Aktíva
62,5 tis. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,0 tis., 2022 4,2 tis., 2023 11,5 tis., 2024 16,1 tis., 2025 26,7 tis.2021−1,0 tis.20224,2 tis.202311,5 tis.202416,1 tis.202526,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 20,3 tis., 2022 37,3 tis., 2023 46,8 tis., 2024 177,2 tis., 2025 203,7 tis.202120,3 tis.202237,3 tis.202346,8 tis.2024177,2 tis.2025203,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 203,7 tis. € 26,7 tis. €
2024 177,2 tis. € 16,1 tis. €
2023 46,8 tis. € 11,5 tis. €
2022 37,3 tis. € 4,2 tis. €
2021 20,3 tis. € -1,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie62,5 tis. €
  • Záväzky8,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MK-STEEL SK s. r. o. v konkurze?

MK-STEEL SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MK-STEEL SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MK-STEEL SK s. r. o. tržby 203,7 tis. €.

Je firma MK-STEEL SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MK-STEEL SK s. r. o. dosiahla zisk 26,7 tis. €.

Je MK-STEEL SK s. r. o. platiteľom DPH?

MK-STEEL SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MK-STEEL SK s. r. o. sídli?

MK-STEEL SK s. r. o. má sídlo na adrese Jelenová 154, Dolné Trhovište, 920 61.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026