Ninos de Cuba, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54027063
DIČ: 2121556932
IČ DPH: SK2121556932
Dolné Sľažany 408, Sľažany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dolné Sľažany 408, Sľažany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.30
Dátum vzniku: 7. 9. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2023
Spisová značka: Sro/55244/N
Predmet podnikania (výber): Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál určených na priamu spotrebu mimo prevádzkových priestorov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Malinčík od 7. 9. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Ninos de Cuba, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 123 % na 9,9 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 98,0 tis. €.

98,0 tis. €
Tržby
9,9 tis. €
Zisk
25,9 tis. €
Aktíva
13,8 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 −332, 2023 4,2 tis., 2024 4,4 tis., 2025 9,9 tis.2022−33220234,2 tis.20244,4 tis.20259,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 55,5 tis., 2023 74,4 tis., 2024 103,3 tis., 2025 98,0 tis.202255,5 tis.202374,4 tis.2024103,3 tis.202598,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 98,0 tis. € 9,9 tis. €
2024 103,3 tis. € 4,4 tis. €
2023 74,4 tis. € 4,2 tis. €
2022 55,5 tis. € -332 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie13,8 tis. €
  • Záväzky12,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ninos de Cuba, s.r.o. v konkurze?

Ninos de Cuba, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ninos de Cuba, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Ninos de Cuba, s.r.o. tržby 98,0 tis. €.

Je firma Ninos de Cuba, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Ninos de Cuba, s.r.o. dosiahla zisk 9,9 tis. €.

Je Ninos de Cuba, s.r.o. platiteľom DPH?

Ninos de Cuba, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Ninos de Cuba, s.r.o. sídli?

Ninos de Cuba, s.r.o. má sídlo na adrese Dolné Sľažany 408, Sľažany, 951 71.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026