R.Y Ywomen s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54010411
DIČ: 2121559176
IČ DPH: SK2121559176
29. augusta 11, Banská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: 29. augusta 11, Banská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné osobné služby 96.02
Dátum vzniku: 25. 8. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 12. 2021
Spisová značka: Sro/41919/S
Predmet podnikania (výber): kozmetické služby; služby súvisiace so skrášľovaním tela; poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ivona Tomanová od 25. 8. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť R.Y Ywomen s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 144 % na 3,7 tis. € a tržby jej narástli o 29 % na 228,2 tis. €.

228,2 tis. €
Tržby
3,7 tis. €
Zisk
228,2 tis. €
Celkové výnosy
176,7 tis. €
Aktíva
66,0 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť
10,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 998, 2022 4,8 tis., 2023 5,2 tis., 2024 1,5 tis., 2025 3,7 tis.202199820224,8 tis.20235,2 tis.20241,5 tis.20253,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 104,2 tis., 2022 111,1 tis., 2023 111,4 tis., 2024 176,8 tis., 2025 228,2 tis.2021104,2 tis.2022111,1 tis.2023111,4 tis.2024176,8 tis.2025228,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 228,2 tis. € 3,7 tis. €
2024 176,8 tis. € 1,5 tis. €
2023 111,4 tis. € 5,2 tis. €
2022 111,1 tis. € 4,8 tis. €
2021 104,2 tis. € 998 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok8,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky153,7 tis. €
  • Finančné účty14,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy44,7 tis. €
  • Fondy zo zisku580 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov12,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky101,8 tis. €
  • Bankové úvery8,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma R.Y Ywomen s. r. o. v konkurze?

R.Y Ywomen s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma R.Y Ywomen s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala R.Y Ywomen s. r. o. tržby 228,2 tis. €.

Je firma R.Y Ywomen s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 R.Y Ywomen s. r. o. dosiahla zisk 3,7 tis. €.

Je R.Y Ywomen s. r. o. platiteľom DPH?

R.Y Ywomen s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma R.Y Ywomen s. r. o. sídli?

R.Y Ywomen s. r. o. má sídlo na adrese 29. augusta 11, Banská Bystrica, 974 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026