MOVYS Invest s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 54008956
DIČ: 2121570209
IČ DPH: SK2121570209
Piesočná 7, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Piesočná 7, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ostatné odborné, vedecké a technické činnosti 74.91
Dátum vzniku: 29. 9. 2021
Základné imanie: 50,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 4. 2022
Spisová značka: Sro/155508/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľk…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MOVYS Invest s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 100 % na 472 € a tržby jej klesli o 60 % na 33,6 tis. €.

33,6 tis. €
Tržby
472 €
Zisk
201,1 tis. €
Celkové výnosy
10,7 mil. €
Aktíva
7,6 mil. €
Vlastné imanie
29 %
Celková zadlženosť
74,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 909,0 tis., 2022 3,7 mil., 2023 −40,3 tis., 2024 2,9 mil., 2025 4722021909,0 tis.20223,7 mil.2023−40,3 tis.20242,9 mil.2025472
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 94,0 tis., 2023 71,3 tis., 2024 84,6 tis., 2025 33,6 tis.2021–202294,0 tis.202371,3 tis.202484,6 tis.202533,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 33,6 tis. € 472 €
2024 84,6 tis. € 2,9 mil. €
2023 71,3 tis. € -40,3 tis. €
2022 94,0 tis. € 3,7 mil. €
2021 — 909,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok8,9 mil. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,6 mil. €
  • Finančné účty112,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie50,0 tis. €
  • Kapitálové fondy50,7 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov7,5 mil. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie472 €
  • Krátkodobé záväzky3,0 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MOVYS Invest s. r. o. v konkurze?

MOVYS Invest s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MOVYS Invest s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MOVYS Invest s. r. o. tržby 33,6 tis. €.

Je firma MOVYS Invest s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MOVYS Invest s. r. o. dosiahla zisk 472 €.

Je MOVYS Invest s. r. o. platiteľom DPH?

MOVYS Invest s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MOVYS Invest s. r. o. sídli?

MOVYS Invest s. r. o. má sídlo na adrese Piesočná 7, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026