VZDELAJ SA s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53987781
DIČ: 2121543160
IČ DPH: SK2121543160
Mlynská ulica 537/37, Selce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mlynská ulica 537/37, Selce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 10. 8. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 8. 2023
Spisová značka: Sro/41817/S
Predmet podnikania (výber): Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Veronika Dobríková od 10. 8. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť VZDELAJ SA s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 168 % na 30,7 tis. € a tržby jej narástli o 211 % na 418,0 tis. €.

418,0 tis. €
Tržby
30,7 tis. €
Zisk
419,2 tis. €
Celkové výnosy
183,7 tis. €
Aktíva
113,1 tis. €
Vlastné imanie
38 %
Celková zadlženosť
14,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,3 tis., 2022 7,7 tis., 2023 52,9 tis., 2024 11,4 tis., 2025 30,7 tis.20216,3 tis.20227,7 tis.202352,9 tis.202411,4 tis.202530,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 24,2 tis., 2022 46,1 tis., 2023 249,6 tis., 2024 134,3 tis., 2025 418,0 tis.202124,2 tis.202246,1 tis.2023249,6 tis.2024134,3 tis.2025418,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 418,0 tis. € 30,7 tis. €
2024 134,3 tis. € 11,4 tis. €
2023 249,6 tis. € 52,9 tis. €
2022 46,1 tis. € 7,7 tis. €
2021 24,2 tis. € 6,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok52,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky55,3 tis. €
  • Finančné účty76,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov76,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie30,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky5,0 tis. €
  • Bankové úvery65,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma VZDELAJ SA s. r. o. v konkurze?

VZDELAJ SA s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma VZDELAJ SA s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala VZDELAJ SA s. r. o. tržby 418,0 tis. €.

Je firma VZDELAJ SA s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 VZDELAJ SA s. r. o. dosiahla zisk 30,7 tis. €.

Je VZDELAJ SA s. r. o. platiteľom DPH?

VZDELAJ SA s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma VZDELAJ SA s. r. o. sídli?

VZDELAJ SA s. r. o. má sídlo na adrese Mlynská ulica 537/37, Selce, 976 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026