ELREVÍZIE s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53956567
DIČ: 2121539640
IČ DPH: SK2121539640
Dubodiel 354, Dubodiel

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dubodiel 354, Dubodiel Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.20
Dátum vzniku: 5. 8. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2022
Spisová značka: Sro/42251/R
Predmet podnikania (výber): Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení elektrických; Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení elektrických; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Tomáš Judiny od 6. 2. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ELREVÍZIE s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 749 % na 58,9 tis. € a tržby jej narástli o 18 % na 291,1 tis. €.

291,1 tis. €
Tržby
58,9 tis. €
Zisk
291,1 tis. €
Celkové výnosy
174,9 tis. €
Aktíva
106,2 tis. €
Vlastné imanie
39 %
Celková zadlženosť
56,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 10,2 tis., 2022 15,1 tis., 2023 14,4 tis., 2024 6,9 tis., 2025 58,9 tis.202110,2 tis.202215,1 tis.202314,4 tis.20246,9 tis.202558,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 27,7 tis., 2022 133,6 tis., 2023 190,2 tis., 2024 247,6 tis., 2025 291,1 tis.202127,7 tis.2022133,6 tis.2023190,2 tis.2024247,6 tis.2025291,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 291,1 tis. € 58,9 tis. €
2024 247,6 tis. € 6,9 tis. €
2023 190,2 tis. € 14,4 tis. €
2022 133,6 tis. € 15,1 tis. €
2021 27,7 tis. € 10,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok51,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky70,5 tis. €
  • Finančné účty53,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov41,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie58,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky557 €
  • Krátkodobé záväzky68,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ELREVÍZIE s.r.o. v konkurze?

ELREVÍZIE s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ELREVÍZIE s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ELREVÍZIE s.r.o. tržby 291,1 tis. €.

Je firma ELREVÍZIE s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ELREVÍZIE s.r.o. dosiahla zisk 58,9 tis. €.

Je ELREVÍZIE s.r.o. platiteľom DPH?

ELREVÍZIE s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ELREVÍZIE s.r.o. sídli?

ELREVÍZIE s.r.o. má sídlo na adrese Dubodiel 354, Dubodiel, 913 23.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026