KOMPLET STAVBA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53956125
DIČ: 2121534206
IČ DPH: SK2121534206
Zbudza

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zbudza Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 24. 7. 2021
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2022
Spisová značka: Sro/52052/V
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Patrik Dzurjovčin od 24. 7. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KOMPLET STAVBA s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 30 % na 4,3 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 104,0 tis. €.

104,0 tis. €
Tržby
4,3 tis. €
Zisk
56,7 tis. €
Aktíva
21,5 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,9 tis., 2022 4,8 tis., 2023 2,2 tis., 2024 3,3 tis., 2025 4,3 tis.20211,9 tis.20224,8 tis.20232,2 tis.20243,3 tis.20254,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 49,4 tis., 2022 172,3 tis., 2023 71,2 tis., 2024 101,0 tis., 2025 104,0 tis.202149,4 tis.2022172,3 tis.202371,2 tis.2024101,0 tis.2025104,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 104,0 tis. € 4,3 tis. €
2024 101,0 tis. € 3,3 tis. €
2023 71,2 tis. € 2,2 tis. €
2022 172,3 tis. € 4,8 tis. €
2021 49,4 tis. € 1,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie21,5 tis. €
  • Záväzky35,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KOMPLET STAVBA s.r.o. v konkurze?

KOMPLET STAVBA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KOMPLET STAVBA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KOMPLET STAVBA s.r.o. tržby 104,0 tis. €.

Je firma KOMPLET STAVBA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KOMPLET STAVBA s.r.o. dosiahla zisk 4,3 tis. €.

Je KOMPLET STAVBA s.r.o. platiteľom DPH?

KOMPLET STAVBA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KOMPLET STAVBA s.r.o. sídli?

KOMPLET STAVBA s.r.o. má sídlo na adrese Zbudza, 072 23.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026