STORM real SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53940008
DIČ: 2121535603
Jégého 18074/16, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jégého 18074/16, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 28. 7. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/154231/B
Predmet podnikania (výber): Čistiace a upratovacie služby; Prenájom hnuteľných vecí; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Tatiana Halajová od 28. 7. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť STORM real SK, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 43 % na 12,5 tis. € a tržby jej klesli o 39 % na 24,7 tis. €.

24,7 tis. €
Tržby
12,5 tis. €
Zisk
19,5 tis. €
Aktíva
18,0 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,0 tis., 2022 17,7 tis., 2023 8,7 tis., 2024 21,7 tis., 2025 12,5 tis.20219,0 tis.202217,7 tis.20238,7 tis.202421,7 tis.202512,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 11,8 tis., 2022 28,8 tis., 2023 19,7 tis., 2024 40,6 tis., 2025 24,7 tis.202111,8 tis.202228,8 tis.202319,7 tis.202440,6 tis.202524,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 24,7 tis. € 12,5 tis. €
2024 40,6 tis. € 21,7 tis. €
2023 19,7 tis. € 8,7 tis. €
2022 28,8 tis. € 17,7 tis. €
2021 11,8 tis. € 9,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie18,0 tis. €
  • Záväzky1,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma STORM real SK, s. r. o. v konkurze?

STORM real SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma STORM real SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala STORM real SK, s. r. o. tržby 24,7 tis. €.

Je firma STORM real SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 STORM real SK, s. r. o. dosiahla zisk 12,5 tis. €.

Kde firma STORM real SK, s. r. o. sídli?

STORM real SK, s. r. o. má sídlo na adrese Jégého 18074/16, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026