GREENBEAUTY s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53936388
DIČ: 2121534162
IČ DPH: SK2121534162
Lermontovova 911/3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lermontovova 911/3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 27. 7. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/154212/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Maksym Hryn od 27. 7. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GREENBEAUTY s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 15 % na 2,9 tis. € a tržby jej klesli o 29 % na 26,4 tis. €.

26,4 tis. €
Tržby
2,9 tis. €
Zisk
11,3 tis. €
Aktíva
10,8 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,9 tis., 2022 191, 2023 2,1 tis., 2024 3,4 tis., 2025 2,9 tis.2021−2,9 tis.202219120232,1 tis.20243,4 tis.20252,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 975, 2022 7,2 tis., 2023 42,2 tis., 2024 36,9 tis., 2025 26,4 tis.202197520227,2 tis.202342,2 tis.202436,9 tis.202526,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 26,4 tis. € 2,9 tis. €
2024 36,9 tis. € 3,4 tis. €
2023 42,2 tis. € 2,1 tis. €
2022 7,2 tis. € 191 €
2021 975 € -2,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie10,8 tis. €
  • Záväzky523 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GREENBEAUTY s. r. o. v konkurze?

GREENBEAUTY s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GREENBEAUTY s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GREENBEAUTY s. r. o. tržby 26,4 tis. €.

Je firma GREENBEAUTY s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GREENBEAUTY s. r. o. dosiahla zisk 2,9 tis. €.

Je GREENBEAUTY s. r. o. platiteľom DPH?

GREENBEAUTY s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GREENBEAUTY s. r. o. sídli?

GREENBEAUTY s. r. o. má sídlo na adrese Lermontovova 911/3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026