Šálek Company, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53926005
DIČ: 2121528706
IČ DPH: SK2121528706
Liesková 1215/8A, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Liesková 1215/8A, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.09
Dátum vzniku: 15. 7. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 9. 2024
Spisová značka: Sro/77684/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Šálek od 15. 7. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Šálek Company, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 143 % na 3,8 tis. € a tržby jej narástli o 45 % na 63,0 tis. €.

63,0 tis. €
Tržby
3,8 tis. €
Zisk
32,8 tis. €
Aktíva
14,3 tis. €
Vlastné imanie
56 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,7 tis., 2022 120, 2023 2,2 tis., 2024 1,5 tis., 2025 3,8 tis.20211,7 tis.202212020232,2 tis.20241,5 tis.20253,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 8,4 tis., 2022 14,8 tis., 2023 33,4 tis., 2024 43,3 tis., 2025 63,0 tis.20218,4 tis.202214,8 tis.202333,4 tis.202443,3 tis.202563,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 63,0 tis. € 3,8 tis. €
2024 43,3 tis. € 1,5 tis. €
2023 33,4 tis. € 2,2 tis. €
2022 14,8 tis. € 120 €
2021 8,4 tis. € 1,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie14,3 tis. €
  • Záväzky18,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Šálek Company, s. r. o. v konkurze?

Šálek Company, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Šálek Company, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Šálek Company, s. r. o. tržby 63,0 tis. €.

Je firma Šálek Company, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Šálek Company, s. r. o. dosiahla zisk 3,8 tis. €.

Je Šálek Company, s. r. o. platiteľom DPH?

Šálek Company, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Šálek Company, s. r. o. sídli?

Šálek Company, s. r. o. má sídlo na adrese Liesková 1215/8A, Žilina, 010 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026