Mar. Skr. s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53903781
DIČ: 2121523261
IČ DPH: SK2121523261
Tatranská Lomnica 62, Vysoké Tatry

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tatranská Lomnica 62, Vysoké Tatry Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba nápojov 11.07
Dátum vzniku: 8. 7. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2025
Spisová značka: Sro/42491/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Výroba nápojov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Skřehot od 8. 7. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mar. Skr. s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 89 % na 10,3 tis. € a tržby jej narástli o 20 % na 67,5 tis. €.

67,5 tis. €
Tržby
10,3 tis. €
Zisk
35,4 tis. €
Aktíva
24,8 tis. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,6 tis., 2022 6,5 tis., 2023 2,6 tis., 2024 5,4 tis., 2025 10,3 tis.2021−1,6 tis.20226,5 tis.20232,6 tis.20245,4 tis.202510,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 8,9 tis., 2022 49,4 tis., 2023 33,8 tis., 2024 56,1 tis., 2025 67,5 tis.20218,9 tis.202249,4 tis.202333,8 tis.202456,1 tis.202567,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 67,5 tis. € 10,3 tis. €
2024 56,1 tis. € 5,4 tis. €
2023 33,8 tis. € 2,6 tis. €
2022 49,4 tis. € 6,5 tis. €
2021 8,9 tis. € -1,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie24,8 tis. €
  • Záväzky10,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mar. Skr. s.r.o. v konkurze?

Mar. Skr. s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mar. Skr. s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mar. Skr. s.r.o. tržby 67,5 tis. €.

Je firma Mar. Skr. s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mar. Skr. s.r.o. dosiahla zisk 10,3 tis. €.

Je Mar. Skr. s.r.o. platiteľom DPH?

Mar. Skr. s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Mar. Skr. s.r.o. sídli?

Mar. Skr. s.r.o. má sídlo na adrese Tatranská Lomnica 62, Vysoké Tatry, 059 60.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026