RAMIM Tepelné čerpadlá s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53880773
DIČ: 2121525670
IČ DPH: SK2121525670
Berlínska 2465/18, Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Berlínska 2465/18, Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 1. 7. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2022
Spisová značka: Sro/51879/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prenájom hnuteľných vecí; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Čura od 1. 7. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RAMIM Tepelné čerpadlá s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 96 % na 218 € a tržby jej narástli o 193 % na 116,4 tis. €.

116,4 tis. €
Tržby
218 €
Zisk
54,2 tis. €
Aktíva
10,4 tis. €
Vlastné imanie
81 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 537, 2022 6,4 tis., 2023 −8,1 tis., 2024 5,2 tis., 2025 218202153720226,4 tis.2023−8,1 tis.20245,2 tis.2025218
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,4 tis., 2022 70,8 tis., 2023 38,2 tis., 2024 39,7 tis., 2025 116,4 tis.20214,4 tis.202270,8 tis.202338,2 tis.202439,7 tis.2025116,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 116,4 tis. € 218 €
2024 39,7 tis. € 5,2 tis. €
2023 38,2 tis. € -8,1 tis. €
2022 70,8 tis. € 6,4 tis. €
2021 4,4 tis. € 537 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie10,4 tis. €
  • Záväzky43,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RAMIM Tepelné čerpadlá s. r. o. v konkurze?

RAMIM Tepelné čerpadlá s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RAMIM Tepelné čerpadlá s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RAMIM Tepelné čerpadlá s. r. o. tržby 116,4 tis. €.

Je firma RAMIM Tepelné čerpadlá s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RAMIM Tepelné čerpadlá s. r. o. dosiahla zisk 218 €.

Je RAMIM Tepelné čerpadlá s. r. o. platiteľom DPH?

RAMIM Tepelné čerpadlá s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RAMIM Tepelné čerpadlá s. r. o. sídli?

RAMIM Tepelné čerpadlá s. r. o. má sídlo na adrese Berlínska 2465/18, Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce, 040 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026