Leadership Institute s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53867602
DIČ: 2121520434
Podjavorinskej 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Podjavorinskej 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 1. 7. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/153745/B
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Výroba sviečok a tieniacej techniky; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrea Vadkerti od 1. 7. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Leadership Institute s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 36 % na 2,5 tis. € a tržby jej klesli o 42 % na 7,8 tis. €.

7,8 tis. €
Tržby
2,5 tis. €
Zisk
11,7 tis. €
Aktíva
11,0 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 569, 2022 714, 2023 −1,8 tis., 2024 4,0 tis., 2025 2,5 tis.202156920227142023−1,8 tis.20244,0 tis.20252,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 9,9 tis., 2022 6,4 tis., 2023 3,7 tis., 2024 13,4 tis., 2025 7,8 tis.20219,9 tis.20226,4 tis.20233,7 tis.202413,4 tis.20257,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,8 tis. € 2,5 tis. €
2024 13,4 tis. € 4,0 tis. €
2023 3,7 tis. € -1,8 tis. €
2022 6,4 tis. € 714 €
2021 9,9 tis. € 569 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie11,0 tis. €
  • Záväzky640 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Leadership Institute s. r. o. v konkurze?

Leadership Institute s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Leadership Institute s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Leadership Institute s. r. o. tržby 7,8 tis. €.

Je firma Leadership Institute s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Leadership Institute s. r. o. dosiahla zisk 2,5 tis. €.

Kde firma Leadership Institute s. r. o. sídli?

Leadership Institute s. r. o. má sídlo na adrese Podjavorinskej 7, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 03.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026