MotoAutoBA s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53851838
DIČ: 2121516881
IČ DPH: SK2121516881
Rákosová 5798/18, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rákosová 5798/18, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Oprava počítačov, osobných potrieb a potrieb pre domácnosť 95.31
Dátum vzniku: 25. 6. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2023
Spisová značka: Sro/153640/B
Predmet podnikania (výber): Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tomáš Bašnák od 25. 6. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MotoAutoBA s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 5 % na 16,8 tis. € a tržby jej klesli o 28 % na 49,3 tis. €.

49,3 tis. €
Tržby
16,8 tis. €
Strata
103,4 tis. €
Aktíva
-16,5 tis. €
Vlastné imanie
116 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,2 tis., 2022 1,9 tis., 2023 4,9 tis., 2024 −17,7 tis., 2025 −16,8 tis.20216,2 tis.20221,9 tis.20234,9 tis.2024−17,7 tis.2025−16,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 28,3 tis., 2022 54,0 tis., 2023 68,0 tis., 2024 68,4 tis., 2025 49,3 tis.202128,3 tis.202254,0 tis.202368,0 tis.202468,4 tis.202549,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 49,3 tis. € -16,8 tis. €
2024 68,4 tis. € -17,7 tis. €
2023 68,0 tis. € 4,9 tis. €
2022 54,0 tis. € 1,9 tis. €
2021 28,3 tis. € 6,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-16,5 tis. €
  • Záväzky119,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MotoAutoBA s. r. o. v konkurze?

MotoAutoBA s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MotoAutoBA s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MotoAutoBA s. r. o. tržby 49,3 tis. €.

Je firma MotoAutoBA s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MotoAutoBA s. r. o. vykázala stratu 16,8 tis. €.

Je MotoAutoBA s. r. o. platiteľom DPH?

MotoAutoBA s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MotoAutoBA s. r. o. sídli?

MotoAutoBA s. r. o. má sídlo na adrese Rákosová 5798/18, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026