BACHLEDKA FOOD s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53849965
DIČ: 2121515572
IČ DPH: SK2121515572
Hviezdoslavovo námestie 16, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hviezdoslavovo námestie 16, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 22. 6. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2021
Spisová značka: Sro/184212/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu; Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dušan Šiška od 22. 6. 2021
    konateľ
  • Peter Nemešany od 22. 6. 2021
    konateľ
  • SKI ARENA ŽDIAR s. r. o. od 22. 6. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BACHLEDKA FOOD s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 8 % na 179,9 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 2,7 mil. €.

2,7 mil. €
Tržby
179,9 tis. €
Zisk
2,8 mil. €
Celkové výnosy
760,6 tis. €
Aktíva
275,5 tis. €
Vlastné imanie
64 %
Celková zadlženosť
43,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 290,3 tis., 2022 271, 2023 161,7 tis., 2024 196,3 tis., 2025 179,9 tis.2021290,3 tis.20222712023161,7 tis.2024196,3 tis.2025179,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,8 mil., 2022 1,8 mil., 2023 2,5 mil., 2024 2,6 mil., 2025 2,7 mil.20212,8 mil.20221,8 mil.20232,5 mil.20242,6 mil.20252,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,7 mil. € 179,9 tis. €
2024 2,6 mil. € 196,3 tis. €
2023 2,5 mil. € 161,7 tis. €
2022 1,8 mil. € 271 €
2021 2,8 mil. € 290,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,0 tis. €
  • Zásoby176,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky451,0 tis. €
  • Finančné účty120,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie9,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov90,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie179,9 tis. €
  • Rezervy30,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky9,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky272,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie172,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BACHLEDKA FOOD s.r.o. v konkurze?

BACHLEDKA FOOD s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BACHLEDKA FOOD s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BACHLEDKA FOOD s.r.o. tržby 2,7 mil. €.

Je firma BACHLEDKA FOOD s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BACHLEDKA FOOD s.r.o. dosiahla zisk 179,9 tis. €.

Je BACHLEDKA FOOD s.r.o. platiteľom DPH?

BACHLEDKA FOOD s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BACHLEDKA FOOD s.r.o. sídli?

BACHLEDKA FOOD s.r.o. má sídlo na adrese Hviezdoslavovo námestie 16, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026