KaPa Buildings s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53849795
DIČ: 2121533612
IČ DPH: SK2121533612
Nacina Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nacina Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 19. 6. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 1. 2023
Spisová značka: Sro/51806/V
Predmet podnikania (výber): Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Patrik Kaločay od 19. 6. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KaPa Buildings s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 4,2 tis. € a tržby jej klesli o 65 % na 20,7 tis. €.

20,7 tis. €
Tržby
4,2 tis. €
Strata
116,4 tis. €
Aktíva
16,7 tis. €
Vlastné imanie
86 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 2,3 tis., 2023 5,7 tis., 2024 3,7 tis., 2025 −4,2 tis.20222,3 tis.20235,7 tis.20243,7 tis.2025−4,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 23,4 tis., 2023 364,8 tis., 2024 59,9 tis., 2025 20,7 tis.202223,4 tis.2023364,8 tis.202459,9 tis.202520,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 20,7 tis. € -4,2 tis. €
2024 59,9 tis. € 3,7 tis. €
2023 364,8 tis. € 5,7 tis. €
2022 23,4 tis. € 2,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie16,7 tis. €
  • Záväzky99,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KaPa Buildings s.r.o. v konkurze?

KaPa Buildings s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KaPa Buildings s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KaPa Buildings s.r.o. tržby 20,7 tis. €.

Je firma KaPa Buildings s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KaPa Buildings s.r.o. vykázala stratu 4,2 tis. €.

Je KaPa Buildings s.r.o. platiteľom DPH?

KaPa Buildings s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KaPa Buildings s.r.o. sídli?

KaPa Buildings s.r.o. má sídlo na adrese Nacina Ves, 072 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026