L&S KOVO s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53768434
DIČ: 2121487203
IČ DPH: SK2121487203
Športová 1294/26, Gelnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Športová 1294/26, Gelnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kovových konštrukcií okrem strojov a zariadení 25.99
Dátum vzniku: 8. 5. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 5. 2021
Spisová značka: Sro/51463/V
Predmet podnikania (výber): poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ľubomír Ševčik od 8. 5. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť L&S KOVO s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 23 % na 549,3 tis. € a tržby jej narástli o 24 % na 1,3 mil. €.

1,3 mil. €
Tržby
549,3 tis. €
Zisk
1,3 mil. €
Celkové výnosy
1,1 mil. €
Aktíva
1,0 mil. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť
54,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 163,7 tis., 2022 145,6 tis., 2023 293,6 tis., 2024 445,6 tis., 2025 549,3 tis.2021163,7 tis.2022145,6 tis.2023293,6 tis.2024445,6 tis.2025549,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 663,6 tis., 2022 747,8 tis., 2023 857,0 tis., 2024 1,1 mil., 2025 1,3 mil.2021663,6 tis.2022747,8 tis.2023857,0 tis.20241,1 mil.20251,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,3 mil. € 549,3 tis. €
2024 1,1 mil. € 445,6 tis. €
2023 857,0 tis. € 293,6 tis. €
2022 747,8 tis. € 145,6 tis. €
2021 663,6 tis. € 163,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok96,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky310,1 tis. €
  • Finančné účty735,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov445,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie549,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky190 €
  • Krátkodobé záväzky141,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma L&S KOVO s. r. o. v konkurze?

L&S KOVO s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma L&S KOVO s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala L&S KOVO s. r. o. tržby 1,3 mil. €.

Je firma L&S KOVO s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 L&S KOVO s. r. o. dosiahla zisk 549,3 tis. €.

Je L&S KOVO s. r. o. platiteľom DPH?

L&S KOVO s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma L&S KOVO s. r. o. sídli?

L&S KOVO s. r. o. má sídlo na adrese Športová 1294/26, Gelnica, 056 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026