RAM servis Podvysoká s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53749863
DIČ: 2121493297
IČ DPH: SK2121493297
Podvysoká 314, Podvysoká

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Podvysoká 314, Podvysoká Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 19. 5. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 12. 2024
Spisová značka: Sro/77229/L
Predmet podnikania (výber): Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel; Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla; Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alžbeta Mareková Vahančíková od 19. 5. 2021
    konateľspoločník
  • Róbert Marek od 19. 5. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RAM servis Podvysoká s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 10,0 tis. € a tržby jej narástli o 11 % na 57,0 tis. €.

57,0 tis. €
Tržby
10,0 tis. €
Strata
83,1 tis. €
Aktíva
-17,1 tis. €
Vlastné imanie
121 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −6,8 tis., 2022 −6,4 tis., 2023 243, 2024 827, 2025 −10,0 tis.2021−6,8 tis.2022−6,4 tis.202324320248272025−10,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 8,0 tis., 2022 26,5 tis., 2023 37,6 tis., 2024 51,5 tis., 2025 57,0 tis.20218,0 tis.202226,5 tis.202337,6 tis.202451,5 tis.202557,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 57,0 tis. € -10,0 tis. €
2024 51,5 tis. € 827 €
2023 37,6 tis. € 243 €
2022 26,5 tis. € -6,4 tis. €
2021 8,0 tis. € -6,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie-17,1 tis. €
  • Záväzky100,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RAM servis Podvysoká s. r. o. v konkurze?

RAM servis Podvysoká s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RAM servis Podvysoká s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RAM servis Podvysoká s. r. o. tržby 57,0 tis. €.

Je firma RAM servis Podvysoká s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RAM servis Podvysoká s. r. o. vykázala stratu 10,0 tis. €.

Je RAM servis Podvysoká s. r. o. platiteľom DPH?

RAM servis Podvysoká s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RAM servis Podvysoká s. r. o. sídli?

RAM servis Podvysoká s. r. o. má sídlo na adrese Podvysoká 314, Podvysoká, 023 57.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026