FARMA GYŇOV s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53746627
DIČ: 2121479327
IČ DPH: SK2121479327
Hospodársky dvor Gyňov 193, Gyňov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hospodársky dvor Gyňov 193, Gyňov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pestovanie plodín a chov zvierat, poľovníctvo a služby s tým súvisiace 01.61
Dátum vzniku: 29. 4. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2021
Spisová značka: Sro/51396/V
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve; Výroba kŕmnych zmesí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Alžbeta Zajacová Oravcová od 29. 4. 2021
    konateľspoločník
  • Patrik Zajac od 1. 9. 2022
    konateľ
  • Františka Oravcová od 29. 4. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FARMA GYŇOV s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,3 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 101,5 tis. €.

101,5 tis. €
Tržby
1,3 tis. €
Strata
247,4 tis. €
Celkové výnosy
627,9 tis. €
Aktíva
154,4 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť
−38,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 33,0 tis., 2022 69,4 tis., 2023 4,8 tis., 2024 42,1 tis., 2025 −1,3 tis.202133,0 tis.202269,4 tis.20234,8 tis.202442,1 tis.2025−1,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 301,6 tis., 2022 442,1 tis., 2023 115,3 tis., 2024 95,9 tis., 2025 101,5 tis.2021301,6 tis.2022442,1 tis.2023115,3 tis.202495,9 tis.2025101,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 101,5 tis. € -1,3 tis. €
2024 95,9 tis. € 42,1 tis. €
2023 115,3 tis. € 4,8 tis. €
2022 442,1 tis. € 69,4 tis. €
2021 301,6 tis. € 33,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok17,9 tis. €
  • Zásoby30,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky569,8 tis. €
  • Finančné účty4,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie5,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku7,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov143,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-1,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky452,3 tis. €
  • Bankové úvery21,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FARMA GYŇOV s. r. o. v konkurze?

FARMA GYŇOV s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FARMA GYŇOV s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FARMA GYŇOV s. r. o. tržby 101,5 tis. €.

Je firma FARMA GYŇOV s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FARMA GYŇOV s. r. o. vykázala stratu 1,3 tis. €.

Je FARMA GYŇOV s. r. o. platiteľom DPH?

FARMA GYŇOV s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma FARMA GYŇOV s. r. o. sídli?

FARMA GYŇOV s. r. o. má sídlo na adrese Hospodársky dvor Gyňov 193, Gyňov, 044 14.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026