Technické služby a merania s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53726138
DIČ: 2121476676
Ulica Ľ. Podjavorinskej 3142/61, Lučenec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ulica Ľ. Podjavorinskej 3142/61, Lučenec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.32
Dátum vzniku: 23. 4. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/41153/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Čistiace a upratovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marta Šóšiková od 15. 12. 2025
    konateľ
  • Eva Mužíková od 9. 1. 2026
    spoločník
  • Michal Šóšik od 9. 1. 2026
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Technické služby a merania s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 25 % na 44,1 tis. € a tržby jej narástli o 21 % na 47,2 tis. €.

47,2 tis. €
Tržby
44,1 tis. €
Zisk
142,2 tis. €
Aktíva
140,1 tis. €
Vlastné imanie
1 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,0 tis., 2022 16,1 tis., 2023 21,6 tis., 2024 35,2 tis., 2025 44,1 tis.202118,0 tis.202216,1 tis.202321,6 tis.202435,2 tis.202544,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 20,8 tis., 2022 17,8 tis., 2023 22,6 tis., 2024 38,9 tis., 2025 47,2 tis.202120,8 tis.202217,8 tis.202322,6 tis.202438,9 tis.202547,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 47,2 tis. € 44,1 tis. €
2024 38,9 tis. € 35,2 tis. €
2023 22,6 tis. € 21,6 tis. €
2022 17,8 tis. € 16,1 tis. €
2021 20,8 tis. € 18,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie140,1 tis. €
  • Záväzky2,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Technické služby a merania s. r. o. v konkurze?

Technické služby a merania s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Technické služby a merania s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Technické služby a merania s. r. o. tržby 47,2 tis. €.

Je firma Technické služby a merania s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Technické služby a merania s. r. o. dosiahla zisk 44,1 tis. €.

Kde firma Technické služby a merania s. r. o. sídli?

Technické služby a merania s. r. o. má sídlo na adrese Ulica Ľ. Podjavorinskej 3142/61, Lučenec, 984 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026