Dulov Distillery SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53645260
DIČ: 2121466512
IČ DPH: SK2121466512
Dulov 403, Dulov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dulov 403, Dulov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.78
Dátum vzniku: 30. 3. 2021
Základné imanie: 71,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2021
Spisová značka: Sro/41584/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michal Staňo od 30. 3. 2021
    konateľspoločník
  • Ing. Tibor Staňo od 30. 3. 2021
    konateľspoločník
  • Milan Staňo od 30. 3. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Dulov Distillery SK, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 43,7 tis. € a tržby jej klesli o 60 % na 27,7 tis. €.

27,7 tis. €
Tržby
43,7 tis. €
Strata
27,7 tis. €
Celkové výnosy
460,4 tis. €
Aktíva
40,9 tis. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť
−1,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,1 tis., 2022 5,3 tis., 2023 −88,6 tis., 2024 4,6 tis., 2025 −43,7 tis.20213,1 tis.20225,3 tis.2023−88,6 tis.20244,6 tis.2025−43,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 10,8 tis., 2022 26,1 tis., 2023 2,5 tis., 2024 69,5 tis., 2025 27,7 tis.202110,8 tis.202226,1 tis.20232,5 tis.202469,5 tis.202527,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 27,7 tis. € -43,7 tis. €
2024 69,5 tis. € 4,6 tis. €
2023 2,5 tis. € -88,6 tis. €
2022 26,1 tis. € 5,3 tis. €
2021 10,8 tis. € 3,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok441,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky6,5 tis. €
  • Finančné účty12,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie71,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov13,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-43,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky409,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Dulov Distillery SK, s.r.o. v konkurze?

Dulov Distillery SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Dulov Distillery SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Dulov Distillery SK, s.r.o. tržby 27,7 tis. €.

Je firma Dulov Distillery SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Dulov Distillery SK, s.r.o. vykázala stratu 43,7 tis. €.

Je Dulov Distillery SK, s.r.o. platiteľom DPH?

Dulov Distillery SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Dulov Distillery SK, s.r.o. sídli?

Dulov Distillery SK, s.r.o. má sídlo na adrese Dulov 403, Dulov, 018 52.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026