FeNi best, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53643437
DIČ: 2121436625
Teplická 4, Poprad

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Teplická 4, Poprad Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 12. 3. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/41843/P
Predmet podnikania (výber): Vedenie účtovníctva; Administratívne služby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Dominika Šišková od 12. 3. 2021
    konateľspoločník
  • Ľubomír Kubaský od 25. 4. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť FeNi best, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 21 % na 3,8 tis. € a tržby jej klesli o 3 % na 43,0 tis. €.

43,0 tis. €
Tržby
3,8 tis. €
Zisk
14,9 tis. €
Aktíva
13,9 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 50, 2022 327, 2023 1,6 tis., 2024 3,1 tis., 2025 3,8 tis.202150202232720231,6 tis.20243,1 tis.20253,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 37,8 tis., 2022 48,7 tis., 2023 40,7 tis., 2024 44,3 tis., 2025 43,0 tis.202137,8 tis.202248,7 tis.202340,7 tis.202444,3 tis.202543,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 43,0 tis. € 3,8 tis. €
2024 44,3 tis. € 3,1 tis. €
2023 40,7 tis. € 1,6 tis. €
2022 48,7 tis. € 327 €
2021 37,8 tis. € 50 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie13,9 tis. €
  • Záväzky1,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma FeNi best, s. r. o. v konkurze?

FeNi best, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma FeNi best, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala FeNi best, s. r. o. tržby 43,0 tis. €.

Je firma FeNi best, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 FeNi best, s. r. o. dosiahla zisk 3,8 tis. €.

Kde firma FeNi best, s. r. o. sídli?

FeNi best, s. r. o. má sídlo na adrese Teplická 4, Poprad, 058 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026