1percent Real Estate s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53617088
DIČ: 2121433930
IČ DPH: SK2121433930
Blažov 111, Kútniky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Blažov 111, Kútniky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 9. 3. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2022
Spisová značka: Sro/48684/T
Predmet podnikania (výber): Fotografické služby; Prenájom hnuteľných vecí; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Márk Juhos od 9. 3. 2021
    konateľspoločník
  • Zoltán Alföldi od 9. 3. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť 1percent Real Estate s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 20 % na 3,2 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 49,5 tis. €.

49,5 tis. €
Tržby
3,2 tis. €
Zisk
133,4 tis. €
Aktíva
13,3 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 211, 2022 510, 2023 341, 2024 4,0 tis., 2025 3,2 tis.20212112022510202334120244,0 tis.20253,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 53,8 tis., 2022 55,1 tis., 2023 63,7 tis., 2024 60,9 tis., 2025 49,5 tis.202153,8 tis.202255,1 tis.202363,7 tis.202460,9 tis.202549,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 49,5 tis. € 3,2 tis. €
2024 60,9 tis. € 4,0 tis. €
2023 63,7 tis. € 341 €
2022 55,1 tis. € 510 €
2021 53,8 tis. € 211 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie13,3 tis. €
  • Záväzky120,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma 1percent Real Estate s. r. o. v konkurze?

1percent Real Estate s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma 1percent Real Estate s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala 1percent Real Estate s. r. o. tržby 49,5 tis. €.

Je firma 1percent Real Estate s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 1percent Real Estate s. r. o. dosiahla zisk 3,2 tis. €.

Je 1percent Real Estate s. r. o. platiteľom DPH?

1percent Real Estate s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma 1percent Real Estate s. r. o. sídli?

1percent Real Estate s. r. o. má sídlo na adrese Blažov 111, Kútniky, 929 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026