GirlGlow s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53608381
DIČ: 2121491427
IČ DPH: SK2121491427
Galvaniho 4321/6, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Galvaniho 4321/6, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba odevov 14.19
Dátum vzniku: 14. 5. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 11. 2021
Spisová značka: Sro/152592/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoo…; Prenájom hnuteľných vecí; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Kevin Struhár od 14. 5. 2021
    konateľspoločník
  • Patrícia Hechtová od 14. 5. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GirlGlow s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 24,3 tis. € a tržby jej klesli o 47 % na 48,6 tis. €.

48,6 tis. €
Tržby
24,3 tis. €
Strata
147,6 tis. €
Aktíva
15,1 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,1 tis., 2022 16,3 tis., 2023 7,5 tis., 2024 83, 2025 −24,3 tis.202113,1 tis.202216,3 tis.20237,5 tis.2024832025−24,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 208,7 tis., 2022 243,9 tis., 2023 211,7 tis., 2024 91,6 tis., 2025 48,6 tis.2021208,7 tis.2022243,9 tis.2023211,7 tis.202491,6 tis.202548,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 48,6 tis. € -24,3 tis. €
2024 91,6 tis. € 83 €
2023 211,7 tis. € 7,5 tis. €
2022 243,9 tis. € 16,3 tis. €
2021 208,7 tis. € 13,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie15,1 tis. €
  • Záväzky132,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GirlGlow s. r. o. v konkurze?

GirlGlow s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GirlGlow s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GirlGlow s. r. o. tržby 48,6 tis. €.

Je firma GirlGlow s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GirlGlow s. r. o. vykázala stratu 24,3 tis. €.

Je GirlGlow s. r. o. platiteľom DPH?

GirlGlow s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GirlGlow s. r. o. sídli?

GirlGlow s. r. o. má sídlo na adrese Galvaniho 4321/6, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026