Lavina SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53588291
DIČ: 2121414955
IČ DPH: SK2121414955
Sadová 8, Slovenská Ľupča

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sadová 8, Slovenská Ľupča Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 11. 2. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 4. 3. 2021
Spisová značka: Sro/40630/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Reklamné a marketingové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Matej Kočan od 11. 2. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Lavina SK, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 62 % na 3,8 tis. € a tržby jej klesli o 42 % na 19,1 tis. €.

19,1 tis. €
Tržby
3,8 tis. €
Zisk
119,0 tis. €
Aktíva
20,7 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −4,1 tis., 2022 2,5 tis., 2023 3,4 tis., 2024 10,2 tis., 2025 3,8 tis.2021−4,1 tis.20222,5 tis.20233,4 tis.202410,2 tis.20253,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 35,9 tis., 2022 30,4 tis., 2023 71,8 tis., 2024 32,8 tis., 2025 19,1 tis.202135,9 tis.202230,4 tis.202371,8 tis.202432,8 tis.202519,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 19,1 tis. € 3,8 tis. €
2024 32,8 tis. € 10,2 tis. €
2023 71,8 tis. € 3,4 tis. €
2022 30,4 tis. € 2,5 tis. €
2021 35,9 tis. € -4,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie20,7 tis. €
  • Záväzky98,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Lavina SK, s. r. o. v konkurze?

Lavina SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Lavina SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Lavina SK, s. r. o. tržby 19,1 tis. €.

Je firma Lavina SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Lavina SK, s. r. o. dosiahla zisk 3,8 tis. €.

Je Lavina SK, s. r. o. platiteľom DPH?

Lavina SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Lavina SK, s. r. o. sídli?

Lavina SK, s. r. o. má sídlo na adrese Sadová 8, Slovenská Ľupča, 976 13.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026