Mantra Wellness Ayurveda s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53588088
DIČ: 2121421885
IČ DPH: SK2121421885
Hlavná 1621/107, Gabčíkovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlavná 1621/107, Gabčíkovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 25. 2. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/48593/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Vedenie účtovníctva; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Anita Györgyová od 8. 4. 2026
    konateľspoločník
  • Renáta Kölesová od 8. 4. 2026
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mantra Wellness Ayurveda s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 83 % na 3,3 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 25,3 tis. €.

25,3 tis. €
Tržby
3,3 tis. €
Zisk
13,5 tis. €
Aktíva
13,0 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2022 2,0 tis., 2023 362, 2024 1,8 tis., 2025 3,3 tis.20222,0 tis.202336220241,8 tis.20253,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2022 39,4 tis., 2023 18,5 tis., 2024 27,8 tis., 2025 25,3 tis.202239,4 tis.202318,5 tis.202427,8 tis.202525,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 25,3 tis. € 3,3 tis. €
2024 27,8 tis. € 1,8 tis. €
2023 18,5 tis. € 362 €
2022 39,4 tis. € 2,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie13,0 tis. €
  • Záväzky416 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mantra Wellness Ayurveda s. r. o. v konkurze?

Mantra Wellness Ayurveda s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mantra Wellness Ayurveda s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mantra Wellness Ayurveda s. r. o. tržby 25,3 tis. €.

Je firma Mantra Wellness Ayurveda s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mantra Wellness Ayurveda s. r. o. dosiahla zisk 3,3 tis. €.

Je Mantra Wellness Ayurveda s. r. o. platiteľom DPH?

Mantra Wellness Ayurveda s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Mantra Wellness Ayurveda s. r. o. sídli?

Mantra Wellness Ayurveda s. r. o. má sídlo na adrese Hlavná 1621/107, Gabčíkovo, 930 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026