Chemkostav HE s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53576128
DIČ: 2121413943
IČ DPH: SK2121413943
Štefanikova 18, Humenné

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štefanikova 18, Humenné Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 10. 2. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 5. 2021
Spisová značka: Sro/41659/P
Predmet podnikania (výber): prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Viktor Gajdoš od 10. 2. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Chemkostav HE s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 377 % na 16,4 tis. € a tržby jej narástli o 127 % na 1,6 mil. €.

1,6 mil. €
Tržby
16,4 tis. €
Zisk
1,6 mil. €
Celkové výnosy
52,2 tis. €
Aktíva
21,9 tis. €
Vlastné imanie
58 %
Celková zadlženosť
10,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 501, 2022 1,1 tis., 2023 363, 2024 3,4 tis., 2025 16,4 tis.202150120221,1 tis.202336320243,4 tis.202516,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 213,6 tis., 2022 309,0 tis., 2023 222,8 tis., 2024 723,4 tis., 2025 1,6 mil.2021213,6 tis.2022309,0 tis.2023222,8 tis.2024723,4 tis.20251,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,6 mil. € 16,4 tis. €
2024 723,4 tis. € 3,4 tis. €
2023 222,8 tis. € 363 €
2022 309,0 tis. € 1,1 tis. €
2021 213,6 tis. € 501 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Krátkodobé pohľadávky32,4 tis. €
  • Finančné účty19,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie16,4 tis. €
  • Rezervy7,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky134 €
  • Krátkodobé záväzky22,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie36 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Chemkostav HE s. r. o. v konkurze?

Chemkostav HE s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Chemkostav HE s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Chemkostav HE s. r. o. tržby 1,6 mil. €.

Je firma Chemkostav HE s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Chemkostav HE s. r. o. dosiahla zisk 16,4 tis. €.

Je Chemkostav HE s. r. o. platiteľom DPH?

Chemkostav HE s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Chemkostav HE s. r. o. sídli?

Chemkostav HE s. r. o. má sídlo na adrese Štefanikova 18, Humenné, 066 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026