BUILDING COMPANY F.S.I., s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53566696
DIČ: 2121479998
IČ DPH: SK2121479998
J. Dalloša 1353/39, Sládkovičovo

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: J. Dalloša 1353/39, Sládkovičovo Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 30. 4. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 7. 2022
Spisová značka: Sro/49056/T
Predmet podnikania (výber): Administratívne služby; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Serhii Fedorychka od 14. 5. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť BUILDING COMPANY F.S.I., s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 2,9 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 662,8 tis. €.

662,8 tis. €
Tržby
2,9 tis. €
Zisk
663,0 tis. €
Celkové výnosy
217,9 tis. €
Aktíva
18,9 tis. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť
11,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,2 tis., 2022 12,7 tis., 2023 6,9 tis., 2024 −13,8 tis., 2025 2,9 tis.20215,2 tis.202212,7 tis.20236,9 tis.2024−13,8 tis.20252,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 18,7 tis., 2022 38,1 tis., 2023 685,1 tis., 2024 636,5 tis., 2025 662,8 tis.202118,7 tis.202238,1 tis.2023685,1 tis.2024636,5 tis.2025662,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 662,8 tis. € 2,9 tis. €
2024 636,5 tis. € -13,8 tis. €
2023 685,1 tis. € 6,9 tis. €
2022 38,1 tis. € 12,7 tis. €
2021 18,7 tis. € 5,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok50,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky127,9 tis. €
  • Finančné účty39,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov10,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky20,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky179,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma BUILDING COMPANY F.S.I., s.r.o. v konkurze?

BUILDING COMPANY F.S.I., s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma BUILDING COMPANY F.S.I., s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala BUILDING COMPANY F.S.I., s.r.o. tržby 662,8 tis. €.

Je firma BUILDING COMPANY F.S.I., s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 BUILDING COMPANY F.S.I., s.r.o. dosiahla zisk 2,9 tis. €.

Je BUILDING COMPANY F.S.I., s.r.o. platiteľom DPH?

BUILDING COMPANY F.S.I., s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma BUILDING COMPANY F.S.I., s.r.o. sídli?

BUILDING COMPANY F.S.I., s.r.o. má sídlo na adrese J. Dalloša 1353/39, Sládkovičovo, 925 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026