Nordic Power Service s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53524837
DIČ: 2121398367
IČ DPH: SK2121398367
Kalnická cesta 9, Levice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kalnická cesta 9, Levice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 12. 1. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2021
Spisová značka: Sro/53288/N
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tommi Oskari Tuhkanen od 12. 1. 2021
    konateľ
  • Nordic Power Service Oy od 12. 1. 2021
    spoločník
  • Ondrej Bálint od 4. 11. 2021
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Nordic Power Service s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 137,7 tis. € a tržby jej klesli o 16 % na 3,9 mil. €.

3,9 mil. €
Tržby
137,7 tis. €
Strata
3,9 mil. €
Celkové výnosy
413,5 tis. €
Aktíva
50,8 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť
8,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,7 tis., 2022 −43,5 tis., 2023 81,6 tis., 2024 139,6 tis., 2025 −137,7 tis.20215,7 tis.2022−43,5 tis.202381,6 tis.2024139,6 tis.2025−137,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,4 mil., 2022 3,2 mil., 2023 4,1 mil., 2024 4,7 mil., 2025 3,9 mil.20212,4 mil.20223,2 mil.20234,1 mil.20244,7 mil.20253,9 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,9 mil. € -137,7 tis. €
2024 4,7 mil. € 139,6 tis. €
2023 4,1 mil. € 81,6 tis. €
2022 3,2 mil. € -43,5 tis. €
2021 2,4 mil. € 5,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok135,4 tis. €
  • Zásoby506 €
  • Krátkodobé pohľadávky75,5 tis. €
  • Finančné účty192,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie9,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov182,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-137,7 tis. €
  • Rezervy34,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky58,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky250,8 tis. €
  • Bankové úvery18,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Nordic Power Service s.r.o. v konkurze?

Nordic Power Service s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Nordic Power Service s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Nordic Power Service s.r.o. tržby 3,9 mil. €.

Je firma Nordic Power Service s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Nordic Power Service s.r.o. vykázala stratu 137,7 tis. €.

Je Nordic Power Service s.r.o. platiteľom DPH?

Nordic Power Service s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Nordic Power Service s.r.o. sídli?

Nordic Power Service s.r.o. má sídlo na adrese Kalnická cesta 9, Levice, 934 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026