ELVA Správa IT, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53504682
DIČ: 2121429948
IČ DPH: SK2121429948
Komenského 1595/2A, Liptovský Hrádok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Komenského 1595/2A, Liptovský Hrádok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.09
Dátum vzniku: 31. 12. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2022
Spisová značka: Sro/76232/L
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ľubomír Vrbičan od 31. 12. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ELVA Správa IT, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 90 % na 150 € a tržby jej klesli o 26 % na 29,9 tis. €.

29,9 tis. €
Tržby
150 €
Zisk
42,9 tis. €
Aktíva
30,7 tis. €
Vlastné imanie
28 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,6 tis., 2022 4,5 tis., 2023 10,1 tis., 2024 1,5 tis., 2025 150202112,6 tis.20224,5 tis.202310,1 tis.20241,5 tis.2025150
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 32,9 tis., 2022 42,2 tis., 2023 46,5 tis., 2024 40,5 tis., 2025 29,9 tis.202132,9 tis.202242,2 tis.202346,5 tis.202440,5 tis.202529,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 29,9 tis. € 150 €
2024 40,5 tis. € 1,5 tis. €
2023 46,5 tis. € 10,1 tis. €
2022 42,2 tis. € 4,5 tis. €
2021 32,9 tis. € 12,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie30,7 tis. €
  • Záväzky12,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ELVA Správa IT, s.r.o. v konkurze?

ELVA Správa IT, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ELVA Správa IT, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ELVA Správa IT, s.r.o. tržby 29,9 tis. €.

Je firma ELVA Správa IT, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ELVA Správa IT, s.r.o. dosiahla zisk 150 €.

Je ELVA Správa IT, s.r.o. platiteľom DPH?

ELVA Správa IT, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ELVA Správa IT, s.r.o. sídli?

ELVA Správa IT, s.r.o. má sídlo na adrese Komenského 1595/2A, Liptovský Hrádok, 033 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026