CASMAR GROUP VII, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53492757
DIČ: 2121387444
Paulínska 19, Trnava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Paulínska 19, Trnava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.31
Dátum vzniku: 29. 12. 2020
Základné imanie: 6,0 tis. €
Spisová značka: Sro/48197/T
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť); Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; Administratívne služby

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Markovič od 29. 12. 2020
    konateľ
  • CASMAR REALITY, s.r.o. od 29. 12. 2020
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CASMAR GROUP VII, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 22 % na 12,4 tis. € a tržby jej narástli o 50 % na 42,8 tis. €.

42,8 tis. €
Tržby
12,4 tis. €
Zisk
68,3 tis. €
Aktíva
58,2 tis. €
Vlastné imanie
15 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,9 tis., 2022 10,8 tis., 2023 −3, 2024 10,1 tis., 2025 12,4 tis.202118,9 tis.202210,8 tis.2023−3202410,1 tis.202512,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 47,1 tis., 2022 34,1 tis., 2023 1,3 tis., 2024 28,6 tis., 2025 42,8 tis.202147,1 tis.202234,1 tis.20231,3 tis.202428,6 tis.202542,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 42,8 tis. € 12,4 tis. €
2024 28,6 tis. € 10,1 tis. €
2023 1,3 tis. € -3 €
2022 34,1 tis. € 10,8 tis. €
2021 47,1 tis. € 18,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie58,2 tis. €
  • Záväzky10,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CASMAR GROUP VII, s. r. o. v konkurze?

CASMAR GROUP VII, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CASMAR GROUP VII, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CASMAR GROUP VII, s. r. o. tržby 42,8 tis. €.

Je firma CASMAR GROUP VII, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CASMAR GROUP VII, s. r. o. dosiahla zisk 12,4 tis. €.

Kde firma CASMAR GROUP VII, s. r. o. sídli?

CASMAR GROUP VII, s. r. o. má sídlo na adrese Paulínska 19, Trnava, 917 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026