Woodcar, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53491939
DIČ: 2121384166
Remetské Hámre 258, Remetské Hámre

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Remetské Hámre 258, Remetské Hámre Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 17. 12. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/50491/V
Predmet podnikania (výber): Prenájom hnuteľných vecí; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Mandela od 17. 12. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Woodcar, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 65 % na 2,9 tis. € a tržby jej narástli o 46 % na 3,4 tis. €.

3,4 tis. €
Tržby
2,9 tis. €
Zisk
10,1 tis. €
Aktíva
9,8 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 430, 2022 41, 2023 139, 2024 1,7 tis., 2025 2,9 tis.2021430202241202313920241,7 tis.20252,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 16,0 tis., 2022 14,5 tis., 2023 300, 2024 2,4 tis., 2025 3,4 tis.202116,0 tis.202214,5 tis.202330020242,4 tis.20253,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,4 tis. € 2,9 tis. €
2024 2,4 tis. € 1,7 tis. €
2023 300 € 139 €
2022 14,5 tis. € 41 €
2021 16,0 tis. € 430 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie9,8 tis. €
  • Záväzky340 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Woodcar, s. r. o. v konkurze?

Woodcar, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Woodcar, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Woodcar, s. r. o. tržby 3,4 tis. €.

Je firma Woodcar, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Woodcar, s. r. o. dosiahla zisk 2,9 tis. €.

Kde firma Woodcar, s. r. o. sídli?

Woodcar, s. r. o. má sídlo na adrese Remetské Hámre 258, Remetské Hámre, 072 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026