zlz1z, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53491190
DIČ: 2121397311
IČ DPH: SK2121397311
Šalviová 28, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šalviová 28, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.09
Dátum vzniku: 16. 1. 2021
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 4. 2021
Spisová značka: Sro/149879/B
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Prenájom hnuteľných vecí; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jakub Volko od 16. 1. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť zlz1z, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 7 % na 41,3 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 83,2 tis. €.

83,2 tis. €
Tržby
41,3 tis. €
Zisk
49,1 tis. €
Aktíva
46,8 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 27,7 tis., 2022 24,6 tis., 2023 35,7 tis., 2024 38,8 tis., 2025 41,3 tis.202127,7 tis.202224,6 tis.202335,7 tis.202438,8 tis.202541,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 61,1 tis., 2022 70,4 tis., 2023 80,2 tis., 2024 83,8 tis., 2025 83,2 tis.202161,1 tis.202270,4 tis.202380,2 tis.202483,8 tis.202583,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 83,2 tis. € 41,3 tis. €
2024 83,8 tis. € 38,8 tis. €
2023 80,2 tis. € 35,7 tis. €
2022 70,4 tis. € 24,6 tis. €
2021 61,1 tis. € 27,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie46,8 tis. €
  • Záväzky2,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma zlz1z, s.r.o. v konkurze?

zlz1z, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma zlz1z, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala zlz1z, s.r.o. tržby 83,2 tis. €.

Je firma zlz1z, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 zlz1z, s.r.o. dosiahla zisk 41,3 tis. €.

Je zlz1z, s.r.o. platiteľom DPH?

zlz1z, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma zlz1z, s.r.o. sídli?

zlz1z, s.r.o. má sídlo na adrese Šalviová 28, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026