MUDr. Branislav Pencák, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53474627
DIČ: 2121379458
Trnavská 3386/9, Spišská Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trnavská 3386/9, Spišská Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vzdelávanie 85.59
Dátum vzniku: 10. 12. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/50422/V
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Branislav Pencák od 10. 12. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MUDr. Branislav Pencák, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 68 % na 40,0 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 316,4 tis. €.

316,4 tis. €
Tržby
40,0 tis. €
Zisk
322,2 tis. €
Celkové výnosy
197,8 tis. €
Aktíva
173,5 tis. €
Vlastné imanie
12 %
Celková zadlženosť
83,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 44,1 tis., 2022 82,2 tis., 2023 119,6 tis., 2024 126,8 tis., 2025 40,0 tis.202144,1 tis.202282,2 tis.2023119,6 tis.2024126,8 tis.202540,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 97,1 tis., 2022 223,0 tis., 2023 282,7 tis., 2024 302,7 tis., 2025 316,4 tis.202197,1 tis.2022223,0 tis.2023282,7 tis.2024302,7 tis.2025316,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 316,4 tis. € 40,0 tis. €
2024 302,7 tis. € 126,8 tis. €
2023 282,7 tis. € 119,6 tis. €
2022 223,0 tis. € 82,2 tis. €
2021 97,1 tis. € 44,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok23,7 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok66,4 tis. €
  • Zásoby40 €
  • Dlhodobé pohľadávky120 €
  • Krátkodobé pohľadávky62,3 tis. €
  • Finančné účty45,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov128,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie40,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky905 €
  • Krátkodobé záväzky14,4 tis. €
  • Bankové úvery9,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MUDr. Branislav Pencák, s. r. o. v konkurze?

MUDr. Branislav Pencák, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MUDr. Branislav Pencák, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MUDr. Branislav Pencák, s. r. o. tržby 316,4 tis. €.

Je firma MUDr. Branislav Pencák, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MUDr. Branislav Pencák, s. r. o. dosiahla zisk 40,0 tis. €.

Kde firma MUDr. Branislav Pencák, s. r. o. sídli?

MUDr. Branislav Pencák, s. r. o. má sídlo na adrese Trnavská 3386/9, Spišská Nová Ves, 052 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026