MH Energies, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 53462661
DIČ: 2121376334
IČ DPH: SK2121376334
Pavlovová 5105/11, Topoľčany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pavlovová 5105/11, Topoľčany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.19
Dátum vzniku: 5. 12. 2020
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 3. 2021
Spisová značka: Sro/53044/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Hollan od 2. 5. 2024
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MH Energies, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 39 % na 197,5 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 937,8 tis. €.

937,8 tis. €
Tržby
197,5 tis. €
Zisk
937,8 tis. €
Celkové výnosy
1,5 mil. €
Aktíva
821,1 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
33,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 114,6 tis., 2022 55,5 tis., 2023 126,1 tis., 2024 322,7 tis., 2025 197,5 tis.2021114,6 tis.202255,5 tis.2023126,1 tis.2024322,7 tis.2025197,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 403,5 tis., 2022 183,6 tis., 2023 358,4 tis., 2024 822,7 tis., 2025 937,8 tis.2021403,5 tis.2022183,6 tis.2023358,4 tis.2024822,7 tis.2025937,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 937,8 tis. € 197,5 tis. €
2024 822,7 tis. € 322,7 tis. €
2023 358,4 tis. € 126,1 tis. €
2022 183,6 tis. € 55,5 tis. €
2021 403,5 tis. € 114,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok8,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok650,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky561,2 tis. €
  • Finančné účty241,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie918 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov617,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie197,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky24,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky155,9 tis. €
  • Bankové úvery460,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MH Energies, s.r.o. v konkurze?

MH Energies, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MH Energies, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MH Energies, s.r.o. tržby 937,8 tis. €.

Je firma MH Energies, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MH Energies, s.r.o. dosiahla zisk 197,5 tis. €.

Je MH Energies, s.r.o. platiteľom DPH?

MH Energies, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MH Energies, s.r.o. sídli?

MH Energies, s.r.o. má sídlo na adrese Pavlovová 5105/11, Topoľčany, 955 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026